Ürün Açıklaması

  1. Tüm yeni kullanıcıların dostu 10 inç dokunmatik ekran kontrol sistemi ile daha yüksek verimle dokunmak.
  2. Yoğun bir şekilde entegre edilmiş kontrol sistemi ve yükseltilmiş X / 'Y hareket ve kesme sistemi, dikiş kalitesini ve fizibilitesini artırırken, elektrik gürültüsünü ve bakımını en aza indirir.
  3. Tam kapalı çevrim servo motor kontrollü X / Y sürüş sistemi, güçlü triger kayışı ve jumbo yatak, en iyi dikişin yüksek hassasiyetini sağlar.
  4. Tümüyle yeni çift güçlü servo motor ve ana şaft üzerinde çift tahrik sistemi, dev schiffli tipi makinenin en dengeli sürüşünü ve performansını getiriyor.
  5.  Çift renk değiştirme sistemi, süper çoklu kafalarda renk değişiminin hassasiyetini artırır ve verimliliğinizi, üretkenliğinizi ve nakış kalitesini garanti eder.
  6. Yeni şasi süper güçlü çelik ve katı kaynak teknikleri uygular. Güvenli hassasiyet ve mukavemet, titreşimi ve iplik kopmasını en aza indirir.
  7. Son doğrusal kılavuz rayı (orta çubuk) ekstra geniş taban ve jumbo rulmanlar X / Y'deki hareketi daha hafif ve daha pürüzsüz, ancak daha az bakım gerektirir.
  8. Keskin ve hassas bıçaklara sahip isteğe bağlı olağanüstü sondaj cihazı en iyi sıkıcı etkileri sunar; Böylece nakış işlerine daha fazla değer katılır.
  9. Tüm yeni tasarlanmış ayarlanabilir baskı ayağı kaldırma sistemi, makineyi kalın ve ince kumaş üzerine nakış için çok yönlü hale getirir. Bağımsız baskı ayağı sürüş sistemi dakikada 1000 dikişe kadar yüksek hız sağlar.
  10. Ekstra güçlü alüminyumdan yapılmış pantograf, bu kumaşın çekme kuvvetini bozmaz. Yeni kenetleme yapısıyla kumaşa zarar vermez.

Menü