Ürün Açıklaması

  1. Yoğun bir şekilde entegre edilmiş kontrol sistemi ve yükseltilmiş döngü, iğne dönüşü, renk değişimi ve X / Y hareket sistemi, dikiş kalitesini ve fizibilitesini artırırken, elektrik gürültüsünü ve bakımı en aza indirir.
  2. İsteğe bağlı yeni kapalı oop SR (vidalı çubuk) renk değiştirme sistemi her zamankinden daha hızlı, daha hassas ve sabittir. Daha fazla verimlilik, ancak daha az bakım.
  3. Tam kapalı çevrim servo motor kontrollü X / Y sürüş sistemi, güçlü triger kayışı ve jumbo yatak, en iyi dikişin yüksek hassasiyetini sağlar.
  4. Yeni "Bakım ve Temizlik" özelliği, lüper tabanının her iki tarafından hava temizliği ile toz ve iplik kalıntılarını giderir (zaman aralığı ayarlanabilir); Bu nedenle, lüperlerin daha az elle temizlenmesi gerekir.
  5. Ekstra güçlü alüminyumdan yapılmış pantograf, kumaş germe kuvveti ile bozulmaz. Yeni kenetleme yapısıyla kumaşa zarar vermez.
  6. Yeni şasi süper güçlü çelik ve katı ding tekniklerini uyguluyor. Güvenli hassasiyet ve mukavemet, titreşimi ve iplik kopmasını en aza indirir.
  7. '' 2HD '' doğrudan bağlantı teknolojisi ile, döngü mili, doğrudan bağlı yardımcı motorlar ayrı kontrol edilir. Yüksek hızlı döngü mekanizmasının senkronizasyonu sağlanır. Motorlar ayrıca aşırı ısınma ve aşırı yüklenme sorunlarından muaftır.
  8. Tüm yeni ultra yüksek hızlı şönil dikiş sistemi, 1200 SPM'ye kadar daha yüksek hızda daha istikrarlı ve sessiz çalışır. Şönil başlıklarda en fazla 9 renk seçeneği, nakışlarınızı daha yaratıcı ve renkli hale getirir.
  9. Şönil başlıklarındaki patentli sprey yağlama sistemi, daha iyi ve daha akıllı yağlama sağlar ve sürekli sürekli yüksek hızda çalışma, daha uzun ömür ve daha düşük gürültü sağlar.
  10. İğne çevirme için yaratıcı havai D şaftı kumaş yerleştirmek için hiçbir engel oluşturmaz, ancak kumaşlara daha hızlı ve zarar vermez. Operatör tarafında doğrudan aydınlatma, daha kolay nakış ve bakım sağlar.

Menü