Paketleme ve Teslimat

Ambalaj Detayı: LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN. 0212 506 0 666

Teslimat Süresi:

Ürün Açıklaması

 

Ürün Özelliği

Çift vidalı kapalı devre sistemi ve ithal açık CNC sistemi, yüksek hızlı kesim sırasında yüksek işleme hassasiyeti ve yüksek çalışma verimliliği sağlar. 
500W fiber lazer jeneratör ve isteğe bağlı 300W-2000W fiber lazer jeneratör Standart colocation Düşük işletme ve bakım maliyeti ve maksimum uzun gerçekleştirmek -vadeli yatırım getirileri ve kar. 
Muhafaza tasarım güvenilir ve güvenli işlem gerçekleştirmektedir CE standartlarına uygundur. Çocuklar masa / palet çalışma masası malzeme yükleme ve boşaltma için uygundur ve daha çalışma verimliliğini arttırır. 
yüksek hız kesme hedefleyen, biz tasarım ve üretim performansı uzun vadeli doğruluk ve istikrarı sağlayan yaşlanma sürecinin 2 kez sonra kaynaklı makine gövdesine güçlendirdi. 
Çift basınçlı gaz kontrol 3 gaz kaynaklarından sistemi (yüksek basınçlı hava, azot, oksijen) Standart düzenleme malzemeler her türlü işleme ihtiyacını karşılar. Kolay kullanım ve düşük maliyetli. 
ve süreç parametrelerinin veritabanı (malzeme yönetimi ve optimize edilmiş işleme teknolojisi dahil olmak üzere) otomatik yerleştirme yazılımı Standart düzenleme kolay kullanım için sağlanan ve basit yönetim. edilir 
Optimize optik lens, özel olarak tasarlanmış nozul ve sensör teknolojisi yumuşak ve daha istikrarlı bir fark kesim. 2000mm x 4000mm İsteğe bağlı düzenleme, 2000mm × 6000mm çalışma tablosu.

Uygulama Alanı

Bu, paslanmaz çelik, karbon çeliği, alaşım galvanizli çelik, titanyum tabaka ve diğer metal tabakalar (çeşitli malzemelere bağlı olarak farklı güç) için uygundur.

Bu sac metal, mutfak, donanım, reklam, dekorasyon, hediyelik eşya, aydınlatma lambaları, tıbbi cihazlar ve diğer alanlara uygulanabilir.

 

Teknik Parametre

 

Lazer tipleri Fiber lazer jeneratörü
Kesim alanı (mm * mm) 1500 × 3000 / 2000 × 4000 / 2000 × 4000
Kontrol sistemi PMAC tam kapalı döngü servo kontrol
Y ekseni sürüş modunu Çift vidalı sürüş / Çift dişli raf sürüş
Soğutma sistemi Yüksek hassasiyetli sabit sıcaklık su soğutucu
Lazer kafası (standart / opsiyonel) Golden Lazer
Güç kaynağı (standart / opsiyonel) 380V/220V
Yüzölçümü
5.8m × 3.3m (mekik çalışma tablosu)
Lazer gücü w (standart / opsiyonel) 1000/300-2000W
Çalışma tablo yapısı (standart / opsiyonel) Sabit / palet çalışma tablosu
Konumlandırma hassasiyeti (mm) 0.05
Boşta / işleme hızı (m / s) 48/24
Koruma sistemi (standart / opsiyonel) Muhafaza koruması
Formatı desteklenir PLT, DXF, AI vb
Toplam güç (KW) 7.5/6-20
Diğer standart düzenleme 3 çeşit gaz kaynaklarının, dinamik odaklama ve uzaktan kumanda, vb metal yuvalama yazılımı, çift basınçlı gaz rota

Menü