Ürün Açıklaması

  1. Yoğun bir şekilde entegre edilmiş kontrol sistemi ve yükseltilmiş döngü, iğne dönüşü, renk değişimi ve X / 'Y hareket sistemi, dikiş kalitesini ve fizibilitesini artırırken, elektrik gürültüsünü en aza indirir
  2. Tam kapalı çevrim servo motor kontrollü X / Y sürüş sistemi, güçlü triger kayışı ve jumbo yatak, en iyi dikişin yüksek hassasiyetini sağlar.
  3. Şönil kafasında çalışan çift ana şaftlar, tüm kafaların dikiş mekanizmasında denge ve senkronizasyonu, hatta 80'in üzerinde şönil başlığının üstünde tutar.
  4. Yaratıcı "2CC" teknolojisi sayesinde, çift motorlu çift renk değişim kutuları, kafaların üstünde 80 renk değişimi çok kolay, pürüzsüz, hassas ve sorunsuzdur.
  5. Yeni "Bakım ve Temizlik" özelliği, lüper tabanının her iki tarafından hava temizliği ile toz ve iplik kalıntılarını giderir (zaman aralığı ayarlanabilir); bu nedenle, lüperden daha az manuel temizlik gereklidir.
  6. Yeni şasi süper güçlü çelik ve katı kaynak teknikleri uygular. Güvenli hassasiyet ve mukavemet, titreşimi ve iplik kopmasını en aza indirir.
  7. '' 3H '' teknolojisi ile döngü mili 3 bölüme ayrılır ve ayrı yardımcı motorlarla kontrol edilir. Kafaların döngü mekanizmasının 80'in üzerinde senkronizasyon sağlanır. Motorlar ayrıca aşırı ısınma ve aşırı yüklenme sorunlarından muaftır.
  8. Yeni ince mini şönil kafası, alanı 125 mm'ye düşürüyor ve kafa sayısı 80'e kadar çıkıyor. Böylece, yatırım 90 gün gibi kısa bir sürede geri kazanılabilir.
  9. '' 2D '' teknolojisi ile, iğne dönüş mili ayrı servo motorlar tarafından kontrol edilir. İğne dönüşünün senkronizasyonu ve 80'in üzerinde kafaların izlenmesi sağlanır. Şönil başlıklarının üstünde 80 bile eksik veya yüzer dikiş yapmak için HAYIR deyin.
  10. Ekstra geniş taban ve jumbo rulmanlarla en son lineer kılavuz rayı (orta çubuk), X / Y'deki hareketi daha hafif ve daha pürüzsüz, ancak daha az bakım gerektirir.

Menü